Hakkımızda

Hakkımızda

Altun Erkek Kuaförü sahibi Mehmet ALTUN meslek hayatına 13 yaşında başlamıştır. 2001 yılında kurmuş olduğu kuaför salonunda sanatını sergilemeye bugüne kadar devam etmektedir. Kısa sürede mesleki yeteneklerini geliştirerek ve başarısını gün geçtikçe arttırarak eğitim hayatını mesleğine paralel olarak ilerletmiştir.


İlk olarak 2007 senesinde kalfalık belgesini almıştır, ardından üstün başarı göstererek ustalık belgesini 2008 senesinin Kasım ayında almıştır. 2009 yılında Neriman İrfan Akça Ustalık ve Eğitim Merkezinde sınavı derece ile kazanarak usta öğreticilik belgesi ile ödüllendirilmiştir. Eğitime yaptığı yatırımların yanı sıra dükkanını modern bir dizayna sahip hale getirmiş ve son teknoloji ürünler ile hijyenik koşullarda hizmet vermiş olup yakın zamanda sahip olmayı hedeflediği saç ve cilt bakım merkezinde hizmetlerini çeşitlendirmek için Marmara Üniversitesinin açmış olduğu saç bilim uzmanlığı eğitim programına katılmıştır ve  derece ile bitirip ilk 3’e girmiştir. Bunun yanı sıra Marmara Üniversitesi iktisat ve çalışma ekonomisi bölümünü bitirmiştir.

Yoğun meslek ve eğitim hayatı sonucunda yeteneklerini sergilediği hizmetlerde en önemli prensibin sanatını sağlıklı bir ortamda hijyenik koşullarda gerçekleştirmek olduğu ve  kişiye özel bir hizmet olması gerektiğini savunmaktadır. Tüm çalışmalarında bu prensiplerini uygulamaktadır ve yakın zamanda açmayı hedeflediği saç ve cilt bakım merkezinde ekibiyle birlikte vereceği saç, sakal tasarımı ve bakımı  , cilt bakımı, solaryum, manikür, pedikür, yüz ve cilt ağdası gibi hizmetlerde  kişilerin farklı ihtiyaçlarına karşın farklılaşmış hizmetler ile cevap verecektir. Mevcut hizmetinin kalitesini güler yüzlü hizmet ve kişiye özel dolapları, hazırlamış olduğu yazılımla müşterilerinin kişisel bakım ihtiyacı ortalamasını hesaplayıp hatırlatmalar gönderen programıyla ve Sağlık Bakanlığından onaylı kullandığı ürünlerle tescillemiştir. En önemli faktörün kişilerin her türlü hizmet talebini tek çatı altında sağlamak olduğu bilinciyle her gün müşteri sayısı artmaktadır.

Saç Bilim Uzmanı Mehmet ALTUN kişisel bakımın ön plana çıktığı günümüz koşullarında sürekli kendini yenileyerek ve takipçisi olarak vermiş olduğu hizmetlerde tavsiyeler üzerine gelen müşterileri ile gururlanırken , uzmanlık alanı olan saç ve cilt sorunlarında da her zaman ulaşılabilir olarak müşterilerine hizmet sonrası danışmanlık da sunmaktadır.

0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
Sertifika-Belge
0
Eğitim Seminer Katılımı

Uzmanlık Alanlarımız

Kişisel bakım sadece jöle veya krem sürmek değildir. Bakım denildiği zaman günümüz de dahi sadece kadınlar akla gelmektedir. Oysa ki erkek bakımı neredeyse kadın bakımı kadar önem teşkil etmektedir. Erkeklerin bakım süreleri kadınların bakım sürelerine nazaran daha kısa ve detaysızdır. Yine de aylık yaptırmanız gereken bakımlar vardır, bunlar nelerdir ;

  1. Saç bakımı
  2. Yüz – Cilt Bakımı
  3. Tırnak Bakımı
  4. Sakal Bakımı

gibi çok fazla maddelendirilmese de bu bakımlar erkekler için önemlidir.

SAÇ BAKIMI
100%
YÜZ - CİLT BAKIMI
85%
TIRNAK BAKIMI
75%
SAKAL BAKIMI
85%